KONTAKT

Formularz kontaktowy

ZOSTAW NAM WIADOMOŚĆ

  ADRES

  Golfowa 4

  62-005 Trzaskowo

  FACEBOOK

  LOKALIZACJA

  Oskoma Golf

  Trzaskowo 

  Koszyk na zakupy

  Droga społeczności ULTRA TURA.

  Jest nam ciężko o tym pisać - walka organizacyjna trwała jeszcze w tym tygodniu, ale niczym w długim biegu - trzeba umieć powiedzieć "nie" i zejść z trasy - to wielka sztuka i duża trudność…

  Po kolei i otwartym kodem do Was.

  Nie mamy możliwości sfinansowania organizacji biegu i nie jest to kwestia zysku / straty w jakiejś niskiej skali. Wolimy Wam oddać środki (o tym poniżej) niż brnąć w temat, którego finał będzie np. słaby jakościowo. Nie chcemy takiej imprezy dla Was.

  Nie otrzymaliśmy wsparcia od samorządu, nie mamy wsparcia od Trzaskowa (Oskoma), która to restauracja zakończyła niestety działalność. Wykruszyli się sponsorzy. To wszystko zbiegło się w czasie z wiadomym wzrostem cen oraz piętrzeniem problemów (co także oznacza większe koszty) natury organizacyjnej (projekty organizacji ruchu, kwestie formalne, pozwolenia). Stanęliśmy przed wyborem: robić żeby robić - czy w tym roku powiedzieć STOP, przeorganizować się / także z punktem startu / mety, poszukaniem sponsorów i dofinansowania, podniesieniem jakości, etc.

  Wybraliśmy to drugie. Jest nam trudno o tym pisać, ale w tym roku Ultratur nie odbędzie się. Przepraszamy - próbowaliśmy.

  Co dalej?

  Dajemy Wam 2 opcje:

  1) zwrot środków w terminie max do 21 dni roboczych od zgłoszenia - prosimy wysłać maila na adres: kontakt@ultratur.pl podając dane, co przyspieszy przelew.

  Prosimy o zgłoszenia w sprawie zwrotu do 8 PAŹDZIERNIKA, czyli planowanej daty zawodów - po tym terminie Wasza opłata przejdzie na opcję nr 2, czyli:

  2) przepisanie środków na jesień 2024 - wówczas start będzie w cenie, jaką już zapłaciliście. Wierzymy, że zorganizujemy Ultratur w innym miejscu, z innym wsparciem - ale oczywiście w Puszczy Zielonce.

  Rozumiemy rozczarowanie - wierzcie nam, że podzielamy Wasze opinie. Jest nam po prostu przykro.

  Do zobaczenia - mamy nadzieję - na biegowych traktach Puszczy Zielonki.